prev next

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.


Obchodziliśmy urodzinki dziewczynek były bańki mydlane balony, muzyka, czytanie bajek, tor przeszkód i dużo śmiechu.


W ostatnim tygodniu czerwca żegnaliśmy się z dziećmi, którzy idą do przedszkola. Robiliśmy pamiątkowe zdjęcia, dzieci otrzymały dyplomy ukończenia żłobka, były różne gry i zabawy.Dzień mórz i oceanów- robiliśmy piękne rybki.


Dzieci które od września idą do przedszkola udały się z wizytą do Publicznego Przedszkola w Czudcu. Poznały panie przedszkolanki, zwiedziły budynek przedszkola,oraz miały okazje pobawić się z dziećmi .Wróciły uradowane do żłobka.Uwielbiamy książki i bajeczki, więc wybraliśmy się do Biblioteki Publicznej w Czudcu. Bardzo miłe panie pokazały nam jakie zbiory posiada biblioteka. Mamy nadzieje, że to nie ostatnia nasza wizyta w tym miejscu.


Przygotowujemy się na upały- grupa kaczuszki robiła piękne lody a grupa pszczółki lody i soki.
W czwartek nasz  żłobek odwiedziły dwa małe żółwie. Ciocia Iza pokazała nam co one jedzą i jak się zachowują. Najodważniejsze  dzieci  mogły pogłaskać żółwia. Na zajęciach plastycznych  zrobiliśmy piękne żółwie z łupin orzecha.

Odwiedziła nas klasa 2 a z Szkoły Podstawowej w Czudcu z wychowawcą panią Anną Czarnik z przedstawieniem Żabka Mała. Naszym dzieciom bardzo się podobało to co przygotowali dla nich starsi koledzy. Serdecznie dziękujemy.

Świętujemy urodziny Ani, były zabawy tańce i śpiewy.
Prace plastyczne starszaków.


Nasze starszaki przemieniły się w  żabkami.


Nawet gdy na polu plucha my lubimy się ruszać.
Jesteśmy małymi patriotami.Świętowaliśmy urodziny naszych chłopaków, było dużo zabawy i śmiechu a najlepsze były słodkie cukierki.


Na maluszkach nawet w deszczowy dzień jest wesoło.

Świętowaliśmy urodziny Gabrysi było dużo zabawy, tańców i baniek mydlanych.

Co w trawie piszczy? Dzieci wraz z ciociami poznawały kto mieszka na łące.


Na spacerach starsze grupy uczą się chodzić w parach, a wszystkie dzieci zbierają piękne kwiaty dla swoich mam.


Gdy jest ładna pogoda wychodzimy na spacery i plac zabaw. Dzieci są wtedy naprawdę szczęśliwe.


Tydzień przygotowywaliśmy się na święta: sadziliśmy rzeżuchę, robiliśmy kurczaczki, robiliśmy króliczki, sami zrobiliśmy koszyczek wielkanocny, który potem dzieci zabrały do swoich domów.
 Przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych i robimy piękne kurczaczki.


Obchodziliśmy urodziny Oliwki i Michałka było dużo zabaw, śmiechu i tańców.